Uprzejmie informujemy, że dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów planowany na dzień 17 sierpnia 2020 r. został odwołany.
Za utrudnienia przepraszamy.
LLK-Alwernia po XI kolejce PDF Drukuj
Wpisany przez Krzysztof Onyszko
Czwartek, 12 Styczeń 2012 08:20

Po świątecznej przerwie, 7 stycznia wznowiono rozgrywki LLK Alwernia. Rozgrywki Lubartowskiej Ligi Koszykówki Alwernia są współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Lubartowskiego.

Na początek mogliśmy zobaczyć wyrównany mecz pomiędzy drużyną Centro-Chemu, a Revers-em. Przez trzy kwarty niewielką różnicą wygrywali ci pierwsi. W ostatniej kwarcie Revers zagrało bardzo słabo w ataku przez co Centro-Chem wygrał tę część meczu wysoko 16:7, co zapewniło im wysokie zwycięstwo 57:42.
Podobny przebieg miał kolejny mecz, tym razem pomiędzy Destroyers, a Celtic.  Mimo, że druga drużyna była zdecydowanym faworytem, to przez 3 kwarty nie potrafiła zdominować przeciwnika. O wyniku rozstrzygnęła dopiero ostatnia część meczu, którą Celtic wygrał 22:13, całe zaś starcie zakończyło się wynikiem 62:48.
Pojedynek lidera II ligi nie zaskoczył nikogo:  II LO przez słabą grę w pierwszej połowie, mimo wyrównanej  drugiej części,  przegrało ostatecznie z ekipą SkurczTeam 65:78.
W pierwszej lidze tego dnia nie doczekaliśmy się żadnej niespodzianki. April toczył wyrównany pojedynek z Chaosem. Decydująca okazała się trzecią kwarta, w której faworyci zagrali lepiej w obronie, pozwalając przeciwnikowi zdobyć jedynie 8 punktów, dzięki czemu mimo wyrównanej pierwszej połowy dosyć łatwo wygrali mecz 65:46.
W najciekawszym meczu dnia pomiędzy Alwernią, a Duklą obserwowaliśmy słabą grę obu drużyn. Decydującym momentem była kontuzja najlepszego centra Dukli, bez którego dużo trudniej grało się drużynie. Mimo to po trzech kwartach Alwernia prowadziła zaledwie dwoma punktami. W ostatniej kwarcie drużyna Dukli zagrała dużo słabiej w defensywie, dzięki czemu Alwernia wygrała mecz 71:49.
W ostatnim meczu, pomiędzy liderem I ligi Chopin, a Oknoplastem, kibice liczyli na niespodziankę.  Mimo przegrania pierwszej kwarty 17:7, w drugiej części Oknoplast zdołał częściowo odrobić straty i był na najlepszej drodze do sprawienia niespodzianki. Jednak w drugiej połowie nie potrafili powstrzymać najlepszego zawodnika Chopina i przegrywając trzecią kwartę 10 punkami nie zdołali odrobić strat, w związku z czym Chopin mógł cieszyć się z drugiej z rzędu  wymęczonej wygranej 65:58.
Rozgrywki Lubartowskiej Ligi Koszykówki Alwernia są współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Lubartowskiego. Więcej informacji na stronie

CENTRO-CHEM : REVERS 57 : 42
CENTRO-CHEM: Baran Maciej 14; Panasiuk Marcin 13; Kawałek Piotr 8; Wojtiuk Mikołaj 8; Osiej Krzysztof 6; Bilski Maksymilian 4; Żelazny Artur 4;
REVERS: Ora Robert 15; Maj Piotr 12; Augustynowicz Marcin 6; Augustynowicz Dawid 4; Gierach Krzysztof 3; Kwiatkowski Marek 2;

CELTIC : DESTROYERS 62 : 48
CELTIC: Budzyński Mariusz 35; Twardowski Andrzej 7; Pietrzak Norbert 6; Bielecki Adam 5; Skarżyński Hubert 5; Dudziak Tomasz 4;
DESTROYERS: Dziubicki Michał 18; Marzęda Rafał 17; Serafin Artur 7; Marzęda Bartłomiej 4; Czerski Grzegorz 2;

SKURCZTEAM : II LO - LUBARTÓW 78 : 65
SKURCZTEAM: Gdula Jarosław 18; Rabczan Marcin 14; Majcher Paweł 13; Piwko Grzegorz 10; Dmowski Piotr 9; Kowalski Marek 6; Kowalski Paweł 5; Jakubczak Michał 3;
II LO LUBARTÓW: Rybak Rafał 41; Marzęta Przemysław 9; Czajkowski Mateusz 5; Urasiński Karol 4; Rycek Maciej 4; Tomasiak Jakub 2;

CHAOS : APRIL 65 : 46
CHAOS: Szczygieł  Jarosław 29; Bodzak Paweł 16; Tomasiak Michał 6; Wójcik Marek 5; Białoszewski Paweł 4; Golec Piotr 3; Wróbel Paweł 2;
APRIL: Świderek Marcin 19; Leszko Rafał 14; Kwiecień Wiesław 11; Janeczek Wojciech 2;

ALWERNIA : DUKLA 71 : 49
ALWERNIA: Matyaszczyk Piotr 20; Kapitan Rafał 16; Więch Marek 14; Jemielniak Bartłomiej 8; Smolak Łukasz 6; Żmuda Piotr 4; Krzyżanowski Jarosław 2; Socha Artur 1;
DUKLA:Kiliański Tomasz 29; Sternik Rafał 6; Janoszko Bartłomiej 5; Puszka Miron 5; Gdula Przemysław 2; Zalewski Karol 2;

CHOPIN : OKNOPLAST 65 : 58
CHOPIN: Prażmo Mateusz 27; Prażmo Bartosz 22; Czarnecki Łukasz 4; Mazurek Piotr 4; Misiarz Jakub 4; Kitliński Marek 2; Mitruk Adrian 2;
OKNOPLAST: Falandysz Maciej 14; Mazurek Tomasz 13; Gajos Arkadiusz 11; Bodzak Marcin 8; Unkiewicz Wojciech 5; Kęska Tomasz 2; Teter Marcin 2; Tomasiak Krzysztof 2; Kuziora Dariusz 1;