Zaprezentuj się podczas Dożynek Powiatowych w Lubartowie! PDF Drukuj
Środa, 03 Sierpień 2016 08:27

Jak co roku Starosta Lubartowski serdecznie zaprasza do wspólnych obchodów Święta Plonów! Dożynki Powiatu Lubartowskiego to idealny czas, żeby zaprezentować dorobek instytucji i placówek z naszego terenu.

W tym roku Dożynki Powiatu Lubartowskiego odbędą się 4 września na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie. Obok zaplanowanych uroczystości kościelnych oraz części rozrywkowo-artystycznej organizatorzy przewidzieli możliwość zaprezentowania swojego dorobku na stoiskach wystawienniczych. Dożynki Powiatowe są największą imprezą w naszym regionie, która bawi, edukuje oraz integruje społeczność, stanowią więc wspaniałą okazję do zaprezentowania swoich wyrobów wśród szerokiego grona mieszkańców powiatu oraz licznej grupy uczestniczących w imprezie gości w czasie kiermaszu rękodzieła ludowego.

Jeśli lokalni artyści, przedsiębiorcy, rolnicy, firmy czy instytucje są zainteresowane wystawieniem się podczas Dożynek Powiatu Lubartowskiego serdecznie zapraszamy!

Wszystkim zainteresowanym rękodzielnikom i twórcom ludowym zapewniamy bezpłatne zadaszone miejsce do rozstawienia stoiska. Wyposażenie w stolik i krzesełka niezbędne do ekspozycji swoich wyrobów Wystawca powinien zapewnić we własnym zakresie. Warunkiem uczestnictwa w kiermaszu jest nadesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wystawcy na adres:

Starostwo Powiatowe w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów z dopiskiem Zgłoszenie Wystawcy,
lub skan na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielają pracownicy Wydziału Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Lubartowie pod nr tel. 81 854 62 88.

Do zobaczenia na Dożynkach Powiatu Lubartowskiego w pierwszą niedzielę września!

Pliki do pobrania:

Regulamin dla Wystawcy