Poradnik intersanta
Biuletyn Informacji Publicznej
Kultura
Organizacje pozarządowe
Złoty Lampart
Zamówienia publiczne
Gminy powiatu
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wybory Samorządowe

Związek Powiatów Polskich

Dziennik Ustaw

Monitor Polski 

Dożynki
Dożynki Powiatu Lubartowskiego 2018 za nami PDF Drukuj
Wtorek, 28 Sierpień 2018 07:43

Dożynki Powiatu Lubartowskiego W ostatnią niedzielę sierpnia rolnicy z Powiatu Lubartowskiego obchodzili doroczne Święto Plonów - Dożynki Powiatu Lubartowskiego. Nawiązując do tradycji i obyczajów związanych z zakończeniem żniw jak co roku uroczystości dożynkowe rozpoczęła msza święta w Bazylice Św. Anny w Lubartowie, odprawiona w intencji rolników i ich rodzin. W trakcie nabożeństwa poświęcone zostały wieńce dożynkowe wykonane przez mieszkańców poszczególnych gmin Powiatu Lubartowskiego z płodów rolnych.

Więcej…
 
UWAGA !!! Czasowa zmiana organizacji ruchu PDF Drukuj
Środa, 22 Sierpień 2018 09:36

 zmiana organizacji ruchuW związku z organizowanymi w dniu 26 sierpnia br. Dożynkami Powiatu Lubartowskiego wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu na placu przed Starostwem Powiatowym w Lubartowie.

Więcej…
 
Poznajmy Starostów Dożynek Powiatu Lubartowskiego PDF Drukuj
Wtorek, 21 Sierpień 2018 12:24

Dożynki 2018W najbliższą niedzielę - 26 sierpnia - zapraszamy na Dożynki Powiatu Lubartowskiego. Uroczystości dożynkowe tradycyjnie rozpoczną się mszą św. dziękczynną odprawioną w Bazylice Św. Anny w Lubartowie w intencji rolników. Po mszy św. barwny korowód przejdzie na Dziedziniec Pałacu Sanguszków, gdzie rozpocznie się ceremoniał dożynkowy.

Więcej…
 
Zaproszenie na Dożynki Powiatu Lubartowskiego 2018 PDF Drukuj
Wpisany przez Krzysztof Onyszko   
Poniedziałek, 06 Sierpień 2018 13:43

Nawiązując do narodowych tradycji i obyczajów związanych z zakończeniem żniw i zbieraniem plonów ziemi Starosta Lubartowski - Fryderyk Puła, wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu w Lubartowie - Henrykiem Zdunkiem serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Lubartowskiego na coroczne święto plonów.

Więcej…
 
Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych PDF Drukuj
Czwartek, 19 Lipiec 2018 13:45

Wystawcy na dożynkach powiatowych Już wkrótce doroczne Święto Plonów – Dożynki Powiatu Lubartowskiego. Tegoroczne uroczystości odbędą się 26 sierpnia 2018 r. na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie. Chcąc wzbogacić to wydarzenie zapraszamy do uczestnictwa w nim twórców ludowych, producentów rolnych oraz firmy i instytucje. Do wystawienia swoich stoisk zapraszamy także koła gospodyń wiejskich, samorządy gminne, rękodzielników, artystów, gospodarstwa agroturystyczne, organizacje pozarządowe, instytucje kultury i inne podmioty z terenu powiatu lubartowskiego mogące uświetnić to wydarzenie. Dla wystawców impreza stanowić będzie idealną okazję do szerokiej promocji własnych wyrobów, produktów i usług. Wszystkim zainteresowanym rękodzielnikom i twórcom ludowym, zapewniamy bezpłatne zadaszone miejsce do rozstawienia stoiska. Wyposażenie w stoliki i krzesła niezbędne do ekspozycji swoich wyrobów wystawca powinien zapewnić sobie we własnym zakresie.

Więcej…
 
Powiatowe Święto Plonów za nami PDF Drukuj
Wpisany przez Jolanta Skiba, Agnieszka Lazor   
Poniedziałek, 28 Sierpień 2017 14:33

W minioną niedzielę, 27 sierpnia rolnicy naszego powiatu świętowali doroczne Święto Plonów – Dożynki Powiatu Lubartowskiego. Tradycyjnie uroczystości dożynkowe rozpoczęła msza św. w intencji rolników i ich rodzin, odprawiona w Bazylice św. Anny w Lubartowie, w trakcie której poświęcone zostały dożynkowe wieńce wykonane przez delegacje gminne.

Więcej…
 
Dożynki tuż tuż… poznajmy tegorocznych starostów PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zygiel   
Czwartek, 24 Sierpień 2017 11:33

Już w najbliższą niedzielę – 27 sierpnia - zapraszamy na tegoroczne Dożynki Powiatu Lubartowskiego. Uroczystości dożynkowe rozpocznie msza św. w intencji rolników i ich codziennego trudu odprawiona w Bazylice św. Anny w Lubartowie. Po zakończonej mszy św. barwny korowód przejdzie na Dziedziniec Pałacu Sanguszków, gdzie rozpocznie się ceremoniał dożynkowy.

Więcej…
 
Doroczne Święto Plonów już niebawem PDF Drukuj
Piątek, 04 Sierpień 2017 07:20

Przełom lipca i sierpnia to pracowity czas dla rolników. Przemierzając drogi naszego powiatu czujemy już zapach koszonego zboża, a widok maszyn pracujących na polach nie dziwi o żadnej porze dnia. Pogoda w tym roku jest bardzo zmienna, tym bardziej więc rolnicy korzystają z każdego dnia.

Więcej…
 
Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych PDF Drukuj
Środa, 19 Lipiec 2017 12:04

Już wkrótce doroczne Święto Plonów. W tym roku obchodzić je będziemy w ostatnią niedzielę wakacji – 27 sierpnia. Chcąc wzbogacić to wydarzenie zapraszamy do uczestnictwa w nim twórców ludowych, producentów rolnych oraz firmy i instytucje.

Więcej…
 
Regulaminy imprezy masowej PDF Drukuj
Czwartek, 04 Sierpień 2016 10:58

 

 

Pliki do pobrania: (pdf)

1. Regulamin imprezy masowej

2. Regulamin terenu

3. Uchwała ograniczenie ruchu

 

 

 

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU POŻARU LUB INNEGO MIEJSCOWEGO ZAGROŻENIA                                                    

 

Pliki do pobrania: (pdf)

1. Instrukcja

2. Załącznik do Instrukcji (mapa)

 

 

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3

Dane kontaktowe

 
Adres:  ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Telefon: 81 855 28 65
Fax: 81 854 33 24
E-mai: starostwo@powiatlubartowski.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30 - 15:30Wtorek:7:30 - 15:30
Środa:7:30 - 15:30Czwartek:7:30 - 15:30
Piątek:7:30 - 15:30  

Numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat na rzecz Starostwa Powiatowego w Lubartowie:

22 8707 0006 0021 2063 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Lubartowie