Propozycje i uwagi dotyczące konsultowanego projektu Programu należy wyrażać pisemnie korzystając z załączonego formularza i złożyć za pośrednictwem:

- poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- osobiście w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Lubartowie, przy ul. Słowackiego 8, 21-100    Lubartów,

- za pośrednictwem poczty na adres: Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów (decyduje data wpływu).

Wyrażone w opiniach wnioski i propozycje będą uwzględnione, jeżeli nie naruszają obowiązującego porządku prawnego, sugerują rozwiązania możliwe do wykonania i sfinansowania przez Powiat Lubartowski. Wyniki konsultacji mają charakter opiniodawczy. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział.

Szczegóły BIP