Starosta Lubartowski zaprasza do udziału w kolejnej, XIII edycji konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” o nagrodę Złotego Lamparta. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców oraz producentów rolnych, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji powiatu lubartowskiego.

Kandydatów do udziału w konkursie mogą zgłaszać burmistrzowie, wójtowie, radni oraz organizacje i stowarzyszenia z terenu powiatu lubartowskiego oraz media. O przyznanie nagrody mogą ubiegać się również sami zainteresowani.

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada 2020 r. Wniosek należy przesłać pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów lub złożyć go osobiście w budynku Starostwa Powiatowego.

Dotychczasowi laureaci Nagrody Złotego Lamparta:
- I edycja (2008 r.): Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka”,
- II edycja (2009 r.): Drukarnia DAKO,
- III edycja (2010 r.): Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz,
- IV edycja (2011 r.): Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Jedność” w Lubartowie,
- V edycja (2012 r.): Bank Spółdzielczy w Lubartowie,
- VI edycja (2013 r.): Nadleśnictwo Lubartów,
- VII edycja (2014 r.): Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie,
- VIII edycja (2015 r.): POLANA sp. z o.o. Ekologiczna Plantacja Borówki Amerykańskiej w Ochoży,
- IX edycja (2016 r.): Stella Pack S.A. Lubartów,
- X edycja (2017 r.): TECHMLEK Sp. j,
- XI edycja (2018 r.): Przedsiębiorstwo Handlowe AKAN s.c. Anna i Krzysztof Niziołek z Lubartowa,
- XII edycja (2019 r.): Gospodarstwo Ekologiczne „U Pana Sowa” - Bożena i Sławomir Fiutka z Brzostówki.

Wniosek zgłoszeniowy i regulamin do pobrania poniżej.

Załączniki:
PlikRozmiarUtworzono